Aktualności

Zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Hej uśmiechnięci Pacjenci!

Wielkanoc to czas, gdy zające królują i jajeczka malują, a my w klinice stomatologicznej nie zostajemy w tyle! Niech te święta będą jak pasta do zębów - pełne świeżości, blasku i czystego uśmiechu!

Życzymy Wam, abyście znaleźli więcej jajek niż próchna na zębach, więcej uśmiechów niż przykrych odczuć po słodyczach, i więcej radości niż strachu przed wizytą u dentysty!

Wesołych i kolorowych Świąt Wielkanocnych!

Z uśmiechem na twarzy, życzy Zespół Kliniki DENTICA.
(28.03.2024)

Profilaktyka przeciw prócnicy

Profilaktyka przeciw próchnicy jest kluczowa dla zdrowia jamy ustnej. Regularna higiena, szczotkowanie zębów pastą z fluorem, unikanie słodyczy i regularne wizyty u dentysty pomagają utrzymać zęby w dobrej kondycji. Nie zapominajmy o właściwej diecie i ochronie przed nadmiernym zużyciem kwasów i cukrów. Zdrowy uśmiech zaczyna się od naszej codziennej dbałości o zęby. Zapraszamy do umawiania wizyt u naszej Pani higienistki, która wyjaśni Państwu wszystko z tego zakresu.
(10.10.2023)

Tańsze środy! Rabat 20%!

W naszym gabinecie stomatologicznym teraz możesz skorzystać z 20% rabatu na usługi stomatologiczne w "Tańsze środy" Zapraszamy do umawiania wizyt!
(30.06.2023)

Lakierowanie i lakowanie zębów

Szanowni Państwo zapraszamy na zabiegi lakierowania i lakowania zębów.
Lakierowanie w cenie 150 zł
Lakowanie to koszt 120 zł
(28.04.2023)

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu pięknego uśmiechu, który będzie zdobił Waszą twarz każdego dnia!
Niech te święta będą czasem relaksu i odpoczynku, abyśmy mogli cieszyć się z pysznych potraw bez obaw o zdrowie zębów.
Pamiętajmy jednak, że dbanie o higienę jamy ustnej jest ważne nie tylko podczas świątecznych dni. Przypominamy, że regularne wizyty u dentysty, szczotkowanie zębów i stosowanie nici dentystycznej to klucz do utrzymania pięknego uśmiechu i zdrowych zębów przez cały rok.
(06.04.2023)

Laserowe wybielanie zębów

Zadzwoń i zapytaj o usługi przy wykorzystaniu najnowszego lasera stomatologicznego, dzięki któremu zabiegi są wykonywane szybciej i bezboleśnie.
(18.08.2022)

Specjalista Protetyk w Dentice

Do naszego zespołu dołączył wysokiej klasy specjalista Protetyk. Zapraszamy wszystkich Państwa, którzy mają potrzebę wykonać protezę stomatologiczną lub zasięgnąć porady.
(21.03.2022)

Stomatologia w niedzielę w Łodzi

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, niedziela staje sie dniem, kiedy to nasz dentysta udzieli Wam pomocy stomatologicznej. Aby umówić się na wizytę w niedzielę należy wcześniej zadzwonić pod nasz numer telefoniczny 533 534 161
(11.03.2022)

Wysokiej jakości protezy

Uzupełnienia protetyczne stałe (mosty, korony) Zadzwoń i zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić.

Dentica przyjmuje w soboty i niedziele

Istnieje możliwość umówienia wizyty w sobotę, czy niedzielę.
Umawianie wizyt pod nr tel.: 533 534 161

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Szanowni Pacjenci, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
(22.12.2021)

Zatrudnimy higienistkę

Szukamy na okres miesiąca higienistki do pracy w naszej klinice w Łodzi przy ul Broniewskiego 14. Kandydatka może być studentką stomatologii,  asystentką stomatologiczną. Praca od poniedziałku do piątku w następujących godzinach: pon; wt; czw; pt: 14:00-20:00. Środa: 8:00-13:00. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 533 534 161 lub mailowy: arekchoina9@gmail.com

Chirurgia stomatologiczna

W naszych klinikach w Łodzi i Zduńskiej Woli od września będzie przyjmował specjalista chirurg stomatologiczny od tzw. trudnych przypadków. Na wizyty prosimy umawiać się telefonicznie.
Łódź +48 533 534 161
Zduńska Wola +48 43 825 47 90
(31.08.2021)

Wakacje w pełni

Dobiega końca pierwszy miesiąc wakacji, ale nie przejmujcie się, cały sierpień jeszcze przed nami. Ponieważ jak to zwykle bywa w okresie wakacyjnym pozwalamy sobie na większą ilość słodyczy i napojów gazowanych słodzonych dużą ilością cukru, a i czasem zapomnimy o umyciu zębów. Dlatego tuz po wakacjach zapraszamy Was na przegląd stomatologiczny.
(29.07.2021)

Doktor Arkadiusz Choiński zaprasza

Stomatolog Arkadiusz Choiński zaprasza Państwa na wizyty kontrolne w celu sprawdzenia stanu Waszego uzębienia. Przecież  "lepiej zapobiegać niż leczyć". Ponieważ posiadamy najnowocześniejszy laser stomatologiczny możemy zagwarantować dokładniejsze i szybsze leczenie oraz mniejszy dyskomfort.
(22.07.2021)

Naprawa protez stomatologicznych

U nas wykonają Państwo protezy stomatologiczne idealnie dopasowane oraz naprawią swoją protezę. Dokładną wycenę naprawy otrzymają Państwo po obejrzeniu przez protetyka.
(14.07.2021)

Zapisz dziecko na wizytę kontrolną

Jak wynika z ostatnich badań, aż 80 % dzieci ma od 1 do 4 zębów zaatakowanych przez próchnicę. Umówcie Państwo swoją pociechę na wizytę kontrolną w celu sprawdzenia i udzielenia instruktażu jak dbać o zęby, a w razie potrzeby na wyleczenie ząbków.
(08.07.2021)

Wakacje rozpoczęte!

Na ten czas czeka z pewnością większość osób. Przed nami wyjazdy wakacyjne. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku oraz przypominamy, żeby pamiętać o zabraniu ze sobą szczoteczki i pasty do zębów :)
(01.07.2021)

Bolacy ząb to problem.

Aby nie dochodziło do sytuacji, kiedy to bół zęba uniemożliwia Wam funkcjonowanie zalecamy profilaktykę i cykliczne dokonywanie przeglądów uzębienia. Jak szybko wykryjemy ubytek, to równie szybko i bez bólu wyleczymy ząb, co oszczędzi Państwu nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim dyskomfort.
(23.06.2021)

EURO 2020

Po nienajlepszym pierwszym meczu ze Słowacją, przed nami sobotni mecz z Hiszpanią. Będziemy oczywiście kibicować naszym.
(16.06.2021)

Przyjdź na bezpłatne szkolenie z techniki mycia zębów i odbierz pastę gratis!

Wydawałoby się, że mycie zębów to prosta, codzienna czynność. Otóż nie do końca tak jest. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu mycia zębów. Ponadto każdy zainteresowany otrzyma pastę grais! Oferta ważna do wyczerpania zapasów, dlatego warto się pospieszyć :)
(09.06.2021)

Dziś Międzynarodowy Dzień Dziecka

Z tej okazji wszystkim dzieciaczkom życzymy przede wszystkim dużo radości, spełnienia marzeń i oczywiście pieknych uśmiechów :)
(01.06.2021)

Dziś Dzień Matki

Wszystkim mamom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego!
(26.05.2021)

Zatrudnimy dentystów

Jeśli są Państwo zainteresowani, to właśnie szukamy lekarzy dentystów do naszych klinik w związku z ich rozwojem. Prosimy w tej sprawie kontaktować się z szefem kliniki Arkadiuszem Choińskim.
(21.05.2021)

Nowoczesne, bezbolesne znieczulenia!

Tak, to mozliwe. Przy wykorzystaniu naszego lasera przed ukłuciem znieczulamy miejsce do iniekcji i dzięki temu znieczulenia, a dokładniej mówiąc ukłucia igłą Państwo nie oidczują. Zapraszamy na bezbolesne leczenie zębów.
(12.0.2021)

Stomatologia zachowawcza

Posiadamy bogatą ofertę wypełnień stomatologicznych z najnowocześniejszych kompozytów. Wykonają u nas Państwo odbudowy estetyczne w przypadku dużego uszkodzenia zęba na tzw. podporze z włókna szklanego. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
(06.05.2021)

Maj miesiącem protetycznym

Szanowni Pacjenci, od dziś już zapraszamy Państwa do umawiania wizyt stomatologicznych. W maju będa Państwo mogli wykonać u nas protezy stałe i ruchome, protezy elastyczne, odbudowy na ceramice, licówki, mosty na cyrkonie w oparciu o najnowoczeniejsze techniki.  Zapraszamy do kontaktu:
tel. 533 534 161
(26.04.2021)

Leczenie powikłań po wyrwaniu zęba lub zębów

Świadczymy usługi z zakresu leczenia powikłań po usunięciu zębów, powikłań w kwestii nerwu trójdzielnego, parestezji, szczękościsku, a także innych dolegliwosci w obszarze twarzoczaszki.
(12.04.2021)

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim naszym pacjentom zdrowia, wszelkiej pomyślności, smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa :)
(31.03.2021)

Zapraszamy do umawiania się na wizyty

Już jutro dowiemy się od ministra zdrowia lub premiera, czy będą kolejne obostrzenia. Dlatego zachęcamy Państwa do umawiania wizyt stomatologicznych, żeby zdążyć jeszcze przed ewentualnym zamknięciem gabinetów stomatologicznych. Liczymy na to, że tak się nie stanie i bedziemy mogli nadal świadczyć dla Was nasze usługi.
(24.03.2021)

Estetyczna odbudowa zębów

Zapraszamy Państwa do naszych specjalistów na estetyczną odbudowę zębów. Ponadto nasza Pani higienistka zaleci Państwu i udzieli adekwatnego upustu na zabiegi profilaktyczne typu: wybielanie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, a wszystko to przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera stomatologicznego.
(17.03.2021)

Protetyka stomatologiczna

Dentica zaprasza wszystkich Państwa, którzy mają potrzebę wykonać protezę stomatologiczną. U nas Państwo wykonają: korony i mosty ceramiczne, protezy częściowe i całkowite. Ponadto również naprawiamy protezy stomatologiczne.
(10.03.202)

Arkadiusz Choiński zaprasza na bezpłatny przegląd zębów

Arkadiusz Choiński, szef naszej kliniki zaprasza wszystkich Państwa na bezpłatny przegląd zębów. Zdecydowanie lepiej jest, kiedy w miarę szybko zdiagnozujemy drobny ubytek lub początkowe stadium próchnicy i od razu wyleczymy ząb, aniżeli pozostawienie zębów, których stan na tyle się pogorszy, że proces leczenia będzie zdecydowanie dłuższy i bardziej kosztowny.
(03.03.2021)

Wiosenny przegląd zębów

Zapraszamy Państwa do umawiania wizyt polegających na przeglądzie Waszego stanu uzębienia. Podczas takiej bezpłatnej wizyty uzyskają Państwo informację o stanie swoich zębów. Pani higienistka opowie też Państwu o profilaktyce, która jest równie ważna w naszym codziennym życiu, bo pozwala długo cieszyć się zdrowymi i ładnymi zębami.
(24.02.2021)

Wizyty prosimy umawiać telefonicznie

Szanowni Państwo, z powodu  konieczności utrzymania najwyższych standardów bezpieczeństwa prosimy na wizyty w naszym gabinecie umawiać się telefonicznie. Jest to ważne, ponieważ przed każdą wizytą musimy zdezynfekować fotel i gabinet, a jednocześnie nie powinno się w nim znajdować dwóch pacjentów.
(17.02.2021)

Jak do nas trafić?

Pacjenci podczas rejestracji telefonicznej pytają: jak do Was trafić? Nic bardziej prostego, znajdujemy się na pierwszym piętrze w budunku, w którym jest sklep z podłogami. Idąc wzdłuż budynku dojdziemy do oklejonych naszym logo drzwi wejściowych. Posiadamy windę.
(10.02.2021)

Jak myć zęby, żeby były zdrowe?

Często zęby myjemy w pośpiechu i niezbyt dokładnie. Pamiętajmy, że higiena jamy ustnej to również bardzo ważny aspekt. Myjmy zęby minimum 2 razy dziennie i przez około 2 minuty, aby fluor znajdujący się w składzie pasty miał szansę wniknąć w strukturę zębów.
(03.02.2021)

NOWOŚĆ! Terapia laserowa anty-aging w klinice Dentica

W naszej klinice przy użyciu najnowocześniejszego lasera możecie wykonać również zabiegi takie jak:

 • redukcję zmarszczek
 • wygładzanie skóry
 • rozświetlenie skóry
 • przywrócenie elastyczności
 • złagodzenie lub likwidację zmian trądzikowych
  (27.01.2021)

Nowoczesne leczenie laserem

Dzięki naszemu laserowi mogą Państwo wykonać szereg zabiegów, które są dokładniejsze, mniej bolesne, powodują szybsze gojenie, należą do tzw. "bezkrwawych" zabiegów. Zapraszamy na szybkie wybielanie zębów i do zapoznania się z możliwościami tego najnowocześniejszego urządzenia.
(20.01.2021)

Konturowanie dziąseł laserem

W naszej klinice mogą Państwo wykonać zabieg usunięcia nadmiaru dziąseł nachodzącego na zęby. Jest to konturowanie laserowe dziąseł, zabieg bezbolesny, precyzyjny i bez użycia skalpela.
(13.01.2021)

Dziś Święto Trzech Króli.

W dniu tym do Chrystusa przybyli trzej mędrcy ze wschodu. Składając pokłony obdarowali go darami. Były to: złoto; mirra i kadzidło.
(06.01.2020)

Szczęśliwego Nowego Roku życzy Dentica

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2021 życzymy wszystkim naszym pacjentom zdrowia, szczęścia w życiu zawodowym i prywatnym. Niech nadchodzący rok okaże się szczęśliwym dla każdego.
Zespół kliniki Dentica.
(30.12.2020)

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim naszym pacjentom, tym obecnym i tym przyszłym :)
(23.12.2020)

Przebarwienia zębów to już nie problem

Wiele osób ma tzw. przebarwienia na zębach. Nie każdy systematycznie usuwa kamień nazębny. Prowadzi to do wystepowania przebarwień, które nie wyglądają ładnie. Natomiast teraz to już nie problem. W Dentice mogą Państwo usunąć przebarwienia laserowo. Jest to zdecydowanie nowocześniejsza i dokładniejsza techinka, niż te konwencjonalne.
(16.12.2020)

Bezpłatna konsultacja stomatologiczno - profilaktyczna

Zapraszamy jeszcze w tym roku na konsultację stomatologiczną oraz profilaktyczną. Dentysta sprawdzi czy nie pojawiają się jakieś pierwsze oznaki próchnicy, a Pani higienistka opowie o ważnych działaniach profilaktycznych, które spowodują, że Wasze zęby będą zawsze w dobrym stanie. Umów wizytę pod numerem telefonu  533 534 161
(09.12.2020)

Wybielanie zębów laserem

Szanowni Pacjenci, zapraszamy do naszej kliniki na bezbolesny i bezpieczny zabieg wybielania zębów przy użyciu super nowoczesnego lasera stomatologicznego. Zastosowanie naszego nowego nabytku jest szerokie, dlatego o jego możliwościach opowie Państwu Pani Ilona - nasza specjalistka od profilaktyki.
(03.12.2020)

Laser zdiagnozuje Twoje zęby

W Dentice juz mamy najnowocześniejszy laser stomatologiczny. Szybko on zdiagnozuje szczelność wypełnień, próchnicę zębów, mikropęknięcia szkliwa. Dzięki niemu wczesniej wykryjemy infekcje bakteryjne i grzybicze. Zapraszamy serdecznie.
(25.11.2020)

Zapisz się na wizytę kontrolną

Dentica zaprasza w listopadzie na bezpłatne przeglądy stomatologiczne. Podczas takiej wizyty sprawdzimy stan Twojego uzębienia, doradzimy szereg zagadnień z zakresu profilaktyki, a w razie potrzeby ustalimy termin leczenia. Zapraszamy do zapisywania się.
(17.11.2020)

Narodowe Święto Niepodległości

Dziś 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczcijmy ten dzień godnie. Niech w całym kraju będzie biało-czerwono.
(11.11.2020)

Karty rabatowe Dentica

Będąc u nas na wizycie poproś o karty rabatowe dla swojej rodziny i znajomych. Zapytaj o rabat przygotowany specjalnie dla Was.
(04.11.2020)

Wybielanie zębów w klinice Dentica Łódź

Oferujemy wybielanie zębów przy zastosowaniu tzw. systemu Prevdent. Jest to nowoczesna technika, która nie tylko wybiela zęby ale jednocześnie je wzmacnia.
(28.10.2020)

Przypominamy o konieczności noszenia maseczek

Wszyscy już doskonale wiemy, że maseczki trzeba nosić, lecz czasem zdarzy się ktoś kto albo się zapomni, albo kierują nim egoistyczne pobudki. Pamiętajmy, że chodzi o zdrowie nas wszystkich, a w szczególności o osoby z tzw. grup ryzyka, które czesto chorują na inne choroby i są bardziej narażone na mozliwość złapania wirusa.
(21.10.2020)

Laseroterapia przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia Lasotronix.

Dzięki naszemu najnowszemu nabytkowi będziemy wkrótce mogli:

 • skutecznie leczyć ból,
 • dokonać dokładnej diagnostyki stanów zapalnych i próchnicy
 • wybielać zęby u osób z nadwrażliwością
 • leczyć zęby kanałowo na jednej wizycie
 • zastosować mniejszą dawkę znieczulenia
 • wykonać zabiegi przy protezowaniu

Stomatologia dziecięca bez stresu i bez obaw o ból.
(13.10.2020)

 

Laser stomatologiczny w Dentica Łódź

Szanowni pacjenci, z wielką przyjemnością informujemy, że zakupiliśmy nowoczesny laser stomatologiczny do naszego łódzkiego oddziału kliniki Dentica. Obecnie poznajemy jego obsługę i możliwości. Za tydzień napiszemy co przy jego wykorzystaniu możemy Wam zaproponować.
(08.10.2020)

Mosty cyrkonowe

Oferujemy naszym pacjentom mosty protetyczne bez podbudowy metalowej zwane mostami cyrkonowymi.
(01.10.2020)

Bezpłatne badanie zębów

Dentica zaprasza na bezpłatne badanie zębów. Pozwoli nam to znaleźć ewentualne ubytki lub próchnicę, które należy jak najszybciej naprawić, ponieważ pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze w przypadku gdyby popsuły się kolejne zęby. Dlatego działania profilaktyczne są tak bardzo ważne.
(22.09.2020)

Promocyjne lakowanie zębów

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego zapraszamy dzieci
i młodzież szkolną na promocyjne lakowanie zębów. Szczegóły
u naszej higienistki, Pani Ilony.
(15.09.2020)

Usuwanie kamienia nazębnego

Czym jest kamień nazębny? To skamieniała, utwardzona płytka nazębna, która w połączeniu z wapniem i fosforanami ze śliny wytwarza kamień nazębny, co prowadzi do pogłębiania chorób przyzębia. Bardzo ważne z punktu widzenia profilaktykii, aby chociaż raz na pół roku wykonać usuwanie kamienia nazębnego.
(09.09.2020)

Zachęcamy do działań profilaktycznych

W myśl naszego hasła, lepiej zapobiegać niz leczyć, zachęcamy Państwa do korzystania z usługi polegającej na pokryciu zębów lakierem fluorowym Protector. Ponieważ charakteryzuje się on bardzo dobrą adhezją i szybkim wysychaniem to nadaje się idealnie do zabiegów profilaktycznych w celu wzmocnienia i zabezpieczenia uzębienia. 
(27.08.2020)

Niespełna 2 tygodnie do rozpoczęcia roku szkolnego

Wakacje, wakacje i po wakacjach niestety. Za niecałe 2 tygodnie zabrzmi pierwszy dzwonek. Zapraszamy małych pacjentów do naszej kliniki na wizyty stomatologiczne. U nas wyleczycie ząbki bez stresu i bez bólu :-)
(20.08.2020)

Bezpłatny przegląd stomatologiczny

Zapraszamy Państwa na bezpłatny przegląd stomatologiczny, który powinno się wykonywać 2 razy w roku. Pozwoli nam to wcześnie wykryć ewentualny ubytek i szybko zainterweniować, żeby nie doszło do stanów bólowych oraz nie generowało wyższych kosztów.
(11 sierpnia 2020)

OTWIERAMY się dla Was 4 maja !!!

Już możecie zapisywać się na wizyty stomatologiczne i protetyczne. Dostosowaliśmy nasze kliniki do wymogów P.T.S. 

1. Pacjentów umawiamy co godzinę, żeby nie mieli ze sobą styczności.
2. Przed każdym pacjentem dezynfekujemy dokładnie gabinet.
3. W naszych klinikach specjalistyczne kurtyny UV zasysają powietrze i je oczyszczają z wirusów lub bakterii.

GABINETY DENTICA SĄ BEZPIECZNE I DOSTOSOWANE DO PRZYJMOWANIA PACJENTÓW PODCZAS EPIDEMII COVID 19..
(27 kwietnia 2020)

Wizyty stomatologiczne w czasie pandemii

Dziś rozpoczęliśmy procedurę podniesienia standardów bezpieczeństwa w związku z COVID 19. Wkrótce znów bedą Państwo mogli korzystać z naszych usług.
(20 kwietnia 2020)

Skontaktuj się z nami

ul. Broniewskiego 14
93-162 Łódź

+48 533 534 161