Aktualności

Nowoczesne leczenie laserem

Dzięki naszemu laserowi mogą Państwo wykonać szereg zabiegów, które są dokładniejsze, mniej bolesne, powodują szybsze gojenie, należą do tzw. "bezkrwawych" zabiegów. Zapraszamy na szybkie wybielanie zębów i do zapoznania się z możliwościami tego najnowocześniejszego urządzenia.
(20.01.2021)

Konturowanie dziąseł laserem

W naszej klinice mogą Państwo wykonać zabieg usunięcia nadmiaru dziąseł nachodzącego na zęby. Jest to konturowanie laserowe dziąseł, zabieg bezbolesny, precyzyjny i bez użycia skalpela.
(13.01.2021)

Dziś Święto Trzech Króli.

W dniu tym do Chrystusa przybyli trzej mędrcy ze wschodu. Składając pokłony obdarowali go darami. Były to: złoto; mirra i kadzidło.
(06.01.2020)

Szczęśliwego Nowego Roku życzy Dentica

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2021 życzymy wszystkim naszym pacjentom zdrowia, szczęścia w życiu zawodowym i prywatnym. Niech nadchodzący rok okaże się szczęśliwym dla każdego.
Zespół kliniki Dentica.
(30.12.2020)

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim naszym pacjentom, tym obecnym i tym przyszłym :)
(23.12.2020)

Przebarwienia zębów to już nie problem

Wiele osób ma tzw. przebarwienia na zębach. Nie każdy systematycznie usuwa kamień nazębny. Prowadzi to do wystepowania przebarwień, które nie wyglądają ładnie. Natomiast teraz to już nie problem. W Dentice mogą Państwo usunąć przebarwienia laserowo. Jest to zdecydowanie nowocześniejsza i dokładniejsza techinka, niż te konwencjonalne.
(16.12.2020)

Bezpłatna konsultacja stomatologiczno - profilaktyczna

Zapraszamy jeszcze w tym roku na konsultację stomatologiczną oraz profilaktyczną. Dentysta sprawdzi czy nie pojawiają się jakieś pierwsze oznaki próchnicy, a Pani higienistka opowie o ważnych działaniach profilaktycznych, które spowodują, że Wasze zęby będą zawsze w dobrym stanie. Umów wizytę pod numerem telefonu  533 534 161
(09.12.2020)

Wybielanie zębów laserem

Szanowni Pacjenci, zapraszamy do naszej kliniki na bezbolesny i bezpieczny zabieg wybielania zębów przy użyciu super nowoczesnego lasera stomatologicznego. Zastosowanie naszego nowego nabytku jest szerokie, dlatego o jego możliwościach opowie Państwu Pani Ilona - nasza specjalistka od profilaktyki.
(03.12.2020)

Laser zdiagnozuje Twoje zęby

W Dentice juz mamy najnowocześniejszy laser stomatologiczny. Szybko on zdiagnozuje szczelność wypełnień, próchnicę zębów, mikropęknięcia szkliwa. Dzięki niemu wczesniej wykryjemy infekcje bakteryjne i grzybicze. Zapraszamy serdecznie.
(25.11.2020)

Zapisz się na wizytę kontrolną

Dentica zaprasza w listopadzie na bezpłatne przeglądy stomatologiczne. Podczas takiej wizyty sprawdzimy stan Twojego uzębienia, doradzimy szereg zagadnień z zakresu profilaktyki, a w razie potrzeby ustalimy termin leczenia. Zapraszamy do zapisywania się.
(17.11.2020)

Narodowe Święto Niepodległości

Dziś 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczcijmy ten dzień godnie. Niech w całym kraju będzie biało-czerwono.
(11.11.2020)

Karty rabatowe Dentica

Będąc u nas na wizycie poproś o karty rabatowe dla swojej rodziny i znajomych. Zapytaj o rabat przygotowany specjalnie dla Was.
(04.11.2020)

Wybielanie zębów w klinice Dentica Łódź

Oferujemy wybielanie zębów przy zastosowaniu tzw. systemu Prevdent. Jest to nowoczesna technika, która nie tylko wybiela zęby ale jednocześnie je wzmacnia.
(28.10.2020)

Przypominamy o konieczności noszenia maseczek

Wszyscy już doskonale wiemy, że maseczki trzeba nosić, lecz czasem zdarzy się ktoś kto albo się zapomni, albo kierują nim egoistyczne pobudki. Pamiętajmy, że chodzi o zdrowie nas wszystkich, a w szczególności o osoby z tzw. grup ryzyka, które czesto chorują na inne choroby i są bardziej narażone na mozliwość złapania wirusa.
(21.10.2020)

Laseroterapia przy użyciu najnowocześniejszego urządzenia Lasotronix.

Dzięki naszemu najnowszemu nabytkowi będziemy wkrótce mogli:

  • skutecznie leczyć ból,
  • dokonać dokładnej diagnostyki stanów zapalnych i próchnicy
  • wybielać zęby u osób z nadwrażliwością
  • leczyć zęby kanałowo na jednej wizycie
  • zastosować mniejszą dawkę znieczulenia
  • wykonać zabiegi przy protezowaniu

Stomatologia dziecięca bez stresu i bez obaw o ból.
(13.10.2020)

 

Laser stomatologiczny w Dentica Łódź

Szanowni pacjenci, z wielką przyjemnością informujemy, że zakupiliśmy nowoczesny laser stomatologiczny do naszego łódzkiego oddziału kliniki Dentica. Obecnie poznajemy jego obsługę i możliwości. Za tydzień napiszemy co przy jego wykorzystaniu możemy Wam zaproponować.
(08.10.2020)

Mosty cyrkonowe

Oferujemy naszym pacjentom mosty protetyczne bez podbudowy metalowej zwane mostami cyrkonowymi.
(01.10.2020)

Bezpłatne badanie zębów

Dentica zaprasza na bezpłatne badanie zębów. Pozwoli nam to znaleźć ewentualne ubytki lub próchnicę, które należy jak najszybciej naprawić, ponieważ pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze w przypadku gdyby popsuły się kolejne zęby. Dlatego działania profilaktyczne są tak bardzo ważne.
(22.09.2020)

Promocyjne lakowanie zębów

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego zapraszamy dzieci
i młodzież szkolną na promocyjne lakowanie zębów. Szczegóły
u naszej higienistki, Pani Ilony.
(15.09.2020)

Usuwanie kamienia nazębnego

Czym jest kamień nazębny? To skamieniała, utwardzona płytka nazębna, która w połączeniu z wapniem i fosforanami ze śliny wytwarza kamień nazębny, co prowadzi do pogłębiania chorób przyzębia. Bardzo ważne z punktu widzenia profilaktykii, aby chociaż raz na pół roku wykonać usuwanie kamienia nazębnego.
(09.09.2020)

Zachęcamy do działań profilaktycznych

W myśl naszego hasła, lepiej zapobiegać niz leczyć, zachęcamy Państwa do korzystania z usługi polegającej na pokryciu zębów lakierem fluorowym Protector. Ponieważ charakteryzuje się on bardzo dobrą adhezją i szybkim wysychaniem to nadaje się idealnie do zabiegów profilaktycznych w celu wzmocnienia i zabezpieczenia uzębienia. 
(27.08.2020)

Niespełna 2 tygodnie do rozpoczęcia roku szkolnego

Wakacje, wakacje i po wakacjach niestety. Za niecałe 2 tygodnie zabrzmi pierwszy dzwonek. Zapraszamy małych pacjentów do naszej kliniki na wizyty stomatologiczne. U nas wyleczycie ząbki bez stresu i bez bólu :-)
(20.08.2020)

Bezpłatny przegląd stomatologiczny

Zapraszamy Państwa na bezpłatny przegląd stomatologiczny, który powinno się wykonywać 2 razy w roku. Pozwoli nam to wcześnie wykryć ewentualny ubytek i szybko zainterweniować, żeby nie doszło do stanów bólowych oraz nie generowało wyższych kosztów.
(11 sierpnia 2020)

OTWIERAMY się dla Was 4 maja !!!

Już możecie zapisywać się na wizyty stomatologiczne i protetyczne. Dostosowaliśmy nasze kliniki do wymogów P.T.S. 

1. Pacjentów umawiamy co godzinę, żeby nie mieli ze sobą styczności.
2. Przed każdym pacjentem dezynfekujemy dokładnie gabinet.
3. W naszych klinikach specjalistyczne kurtyny UV zasysają powietrze i je oczyszczają z wirusów lub bakterii.

GABINETY DENTICA SĄ BEZPIECZNE I DOSTOSOWANE DO PRZYJMOWANIA PACJENTÓW PODCZAS EPIDEMII COVID 19..
(27 kwietnia 2020)

Wizyty stomatologiczne w czasie pandemii

Dziś rozpoczęliśmy procedurę podniesienia standardów bezpieczeństwa w związku z COVID 19. Wkrótce znów bedą Państwo mogli korzystać z naszych usług.
(20 kwietnia 2020)

Rabaty dla naszych pacjentów

Dla naszych pacjentów udzielamy nawet 30% rabatu.
O szczegóły pytaj dentystę wyznaczonego.

Udzielamy 3 letniej gwarancji na wykonane prace dentystyczne.

Od jutra PROMOCJA!

Od jutra (01.02.2019r.) do końca lutego rozpoczynamy PROMOCJĘ dla naszych pacjentów. Czeka na Państwa aż 20% rabatu na jedną, dowolną usługę u doktora Arkadiusza Choińskiego. Warto skorzystać!

Skontaktuj się z nami

ul. Broniewskiego 14
93-162 Łódź

+48 533 534 161